top of page

Tel: 0 242 229 42 42

Kastamonu Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz Hizmetlerimiz

Kastamonu iklimi, doğası ve yüksek yaşam kalitesiyle, sosyal yaşam alanları ve sunduğu imkanlarla her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Buna bağlı olarak her geçen gün emlak piyasası hızlanmakta, gayrimenkul fiyatları artan bir ivmeyle pozitif yönde hareket etmektedir.

 

Kastamonu’da Emlak Piyasası

Kastamonu, zengin bir kültüre sahiptir. Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz doğası ve sahilleriyle önemli bir ticaret merkezi, bunun yanında yüksek yaşam kalitesiyle dikkat çeken bir şehrimizdir.

Kastamonu tarım ve ticaret ile ön plana çıkmaktadır. Her ne kadar Kastamonu merkezde emlak piyasası hareketliliğini arttırsada  Kastamonu ilçeleride bu hareketliliği fazlasıyla yaşamaktadır. Kastamonu;  Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya gibi adı neredeyse tüm Türkiye tarafından duyulmuş ilçeleri vardır.

 

Karadeniz Bölgesi’nin yükselen şehirlerinden birisi olan Kastamonu, son dönemlerde artan konut projeleriyle birlikte emlak konusunda yıldızı parlayan şehirlerimizden birisi haline gelmiş olup popülaritesi her geçen gün artmaktadır.

 

Kastamonu Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz

Kastamonu bilindiği üzere tarım ve orman ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Tarım ve orman ürünlerine ilişkin sanayi üretiminin yön verdiği ticari hayat her geçen gün pozitif yönde ilerlemektedir. Buna bağlı olarak Kastamonu’da arazi ve konut değerlemesi ağırlık kazanmaktadır. Kastamonu ili genelinde büyük ölçekli projelerden bireysel gayrimenkul satışlarına kadar hemen hemen her alanda hareketlilik yaşanmaktadır.

Tarım ve orman ürünlerine yönelik sanayinin gelişme gösterdiği Kastamonu’da ağaç endüstrisine yapılan yatırım harcamalarından emlak sektörüde payını almaya devam ediyor. Ticaret alanlarıyla beraber bölgede gayrimenkul sektörü de büyümeye devam etmektedir.

Şirketimiz SPK ve BDDK lisanslı olup, Kastamonu Merkez ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

  • Kastamonu Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz

  • Kastamonu Konut Değerleme ve Ekspertiz

  • Kastamonu Arsa Arazi Değerleme ve Ekspertiz

  • Kastamonu İnşaat Seviye Tespit Hizmetleri

  • Kastamonu Gemi Değerleme ve Ekspertiz

  • Kastamonu Fabrika Değerleme ve Ekspertiz

  • Kastamonu Makine ve Teçhizat Değerleme Ekspertiz

  • Kastamonu SGK Borç Taksitlendirme Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz Hizmetleri

  • Kastamonu Kentsel Dönüşüm Değerleme ve Ekspertiz Hizmetleri

 

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

  

Tel: 0 242 229 42 42

bottom of page