top of page

Tel: 0 242 229 42 42

Isparta Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz

Isparta, göller bölgesi diye tabir edilen Akdeniz Bölgesi iç kesimlerinde kalmaktadır. Yükseliş trendinde olan Isparta gelişmiş şehir imkanları sunmakla beraber küçük bir Anadolu şehri yapısına sahiptir. Ülkemizin gül yetiştiriciliği ve endüstrisinde lider bir şehrimizdir. Aynı zamanda ticari değeri yüksek meyve çeşitliliği ve üretimi ile dikkat çekmektedir. Bunun yanında son yıllarda endüstriyel manada ekonomik değeri yüksek olan lavanta yetiştiriciliği gelişme göstermektedir. Gelişen lavanta yetiştiriciliği turizm gelirlerinide arttırmıştır. Isparta büyümekte olan bir şehir olmasının yanında kentsel dönüşüm projeleriyle dikkat çekmeye devam etmektedir. Şehirdeki konut talebi her geçen gün artmaktadır. Şirketimizce, Isparta emlak piyasasının artan bir ivmeyle pozitif yönlü hareketi ön görülmektedir.

 

Bölgeler

Ispartaya bağlı toplam 11 ilçe bulunmakta olup bunlar sırasıyla, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli’dir. Yalvaç, en büyük ilçesi  biri olmakla beraber merkeze en uzak ilçe olmasıyla dikkati çekmektedir.

 

Isparta Emlak Piyasası

Isparta merkezde bulunan İstasyon Caddesi ve çevresinde bulunan yaşam alanları eski binalardan oluşsada Merkezde bulunması ve Şehir imkanlarına ulaşımın kolaylığından dolayı artan oranda talep görmeye devam etmektedir. Bu bölge kentsel dönüşüm ile birlikte hareketlilik kazanmış ve konut fiyatları fark edilir oranda artış göstermiştir. Yine kentsel dönüşüm ile birlikte lüks konutların da yer aldığı şık bir semt görümüne sahip olmaya başlamıştır.

Çünür Mahallesi, sınırlarında Süleyman Demirel Üniversitesi kampüsünün bulunması sebebiyle öğrencilerin yoğun taleplerinin karşılandığı bir lokasyon olmakla birlikte son dönemde gelişen bir yerleşim yeri olmaya başlamış ve gayrimenkul fiyatlarının arttığı gözlenmiştir.

Mehmet Tönge Mahallesi yüksek gelirli grubun tercih ettiği bir lokasyon olmaya başlamış olup  hem doğası hem üniversiteye yakınlığı ile dikkat çekmektedir.
Isparta’da kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı mahalleler arasında eski yapıların yer aldığı Gülcü, Emre, Gülevler, İskender, Hisar, Fatih, Zafer, Davraz’ın bir bölümü yer almaktadır.

Isparta Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz Hizmetlerimiz  

Isparta bilindiği üzere tarım bölgesidir. Bu sebeple konut değerlemesinden hemen sonra bağ, bahçe, arsa, arazi değerlemesi yapılmaktadır. Bunu takiben sırasıyla fabrika ve iş yeri değerlemesi ağırlık kazanmaktadır.

 

Şirketimiz SPK ve BDDK lisanslı olup, Isparta Merkez ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

 

  • Isparta Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz

  • Isparta Konut Değerleme ve Ekspertiz

  • Isparta Arsa Arazi Değerleme ve Ekspertiz

  • Isparta İnşaat Seviye Tespit Hizmetleri

  • Isparta Fabrika Değerleme ve Ekspertiz

  • Isparta Makine ve Teçhizat Değerleme Ekspertiz

  • Isparta SGK Borç Taksitlendirme Gayrimenkul Değerleme ve Ekspertiz Hizmetleri

  • Isparta Kentsel Dönüşüm Değerleme ve Ekspertiz Hizmetleri

 

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.  

Tel: 0 242 229 42 42

bottom of page